Zajímavosti

 

Před týdnem jsme se zaměřili na to, jak by měla správně vypadat práce makléře. Nyní se zaměříme na to, jak prodat, ale neprodělat. Jedním z důležitých faktorů a předností makléře musí být vyjednávání. Pokud Váš makléř přistoupí na první nabídku, kterou dostanete, je to špatně. Jak by měl makléř postupovat si můžete přečíst v článku ...

Jak se vyvíjí ceny bytů na realitním trhu? Aktuálně jsme zaznamenali stagnaci růstu cen bytů. Na porovnání roku 2021 a 2022 se můžete podívat v grafu.

V Praze už páté čtvrteltí za sebou meziroční nárůst cen bytů mezi 18 - 22%Průměrná cena cihlových bytů je v Praze 120.000 Kč za m²U panelový bytů je průměrná cena 102. 000 Kč za m²Celkový průměr ceny starších bytů je už 113.000 Kč za m²

Koupili jste v roce 2021 nemovitost? Do konce ledna máte ještě čas podat daňovém přiznání k DANI Z NEMOVITÝCH VĚCÍ Stačí podat jen jednou, pak už Vás příslušný finanční úřad vyzívá k placení automaticky. Tak ať na to nezapomenete :)

Nový rok je tady, nastal čas vyhodnotit ten uplynulý. Díky za skvělý rok 2021 a těším se na nové příležitosti.

Mnoho obchodů v roce 2021 bylo realizováno v aukci. V RE/MAX máme transparentní a osvědčený postup, jak díky nim navýšit kupní cenu a sjednat podmínky ku prospěchu obou stran.