O mně

Pište, volejte, když:

chcete prodat  - například, když je vám váš byt "těsný" nebo naopak se v něm hledáte

chcete koupit -  například máte peníze od rodičů a zvažujete, kam je investovat

chcete znát hodnotu vaší nemovitosti - například, když už bydlíte v domě hodně dlouho, a pojistka je stále na původní hodnotu nemovitosti, protože nebyla aktualizována

chcete pronajmout - například jste se přestěhovali do většího bytu a ten původní, menší chcete nechat vydělávat peníze

chcete analýzu tržní ceny pro dědické řízení - zavolejte mi, sdělím Vám více informací

chcete se pobavit o realitním trhu - domluvme si schůzku u nás v kanceláři v Karlíně nad šálkem kávy

chcete se stát makléřem - svoji práci miluji, ráda Vám řeknu proč

Dobrý den,

jmenuji se Markéta Pávková a jsem rodinný makléř v síti RE/MAX již od roku 2007.

Dovolte mi, abych se Vám představila blíže a pomohla Vám udělat si obrázek o tom, jak bych Vám mohla pomoci.

Všichni se rozhodujeme na základě referencí...

Pomohla jsem najít domov stovkám klientů. Téměř 90 % obchodních případů jsem realizovala především z jejich doporučení. Konkrétní reference naleznete na mých webových stránkách.

Poradce a obchodník

Před zahájením prodeje nemovitosti jsem především poradcem. Většina lidí prodá jen jednu až dvě nemovitosti za svůj život, většinou nemají ani zkušenosti ani čas, a tak se obrací na odborníka, který se nemovitostmi zabývá, orientuje se na současném realitním trhu, zná právní předpisy, neustále se vzdělává a při své práci využívá nejmodernější technologie. Být jen poradcem by ale nestačilo. Realitní svět je tvrdý a bez obchodních dovedností a schopností vyjednávat by bylo těžké dosáhnout toho nejlepšího výsledku.

Kdo je vlastně rodinný makléř?

Jsem makléř, který se zajímá o Vás, Vaši životní situaci a ve vyjednávání stojím na Vaší straně. O nemovitosti a všem s ní souvisejícím nasbírám obsáhlé informace, které pak používám při komunikaci a vyjednávání s kupujícími. Rodinný makléř s Vámi nekončí v momentě ukončení obchodního případu. Rodinný makléř se o Vás stará i nadále, tak jako rodinný právník, lékař, kadeřnice atd. Prostě vždy, když potřebujete, jsem tu pro Vás. 

Realitní trh se neustále vyvíjí a mění.

Zažila jsem různá období realitního trhu. Roky skvělé pro prodej nebo naopak pro koupi či investování. Každé období má svá specifika a vyžaduje jiné prodejní techniky. Pohybuji se v prostředí realit více než deset let každý den a Vy můžete všechny tyto mé zkušenosti využít, aniž byste riskovali, že cesta "pokus - omyl" Vás bude stát čas, energii a především peníze. Neriskujte neúspěch a dopřejte sobě i Vaší nemovitosti ten nejlepší servis.

Už i u nás naštěstí více platí "Ševče drž se svého kopyta" než "Ferda Mravenec práce všeho druhu"

Obvodní lékař by Vám zřejmě zub také vytrhl, přesto raději zajdete k zubaři. Nejinak je to i v naší branži. Na prodej či pronájem nemovitosti si vybíráte mě jako odborníka na reality a já zase na specifické části obchodního případu využívám specialisty ... hypotéční makléře z RX FINANCE a advokátní společnosti akreditované centrálou RE/MAX. Znamená to pro Vás jistotu a bezpečí, že prodej Vaší nemovitosti neztroskotá na špatné kupní smlouvě, dokumentaci nebo neprofinancovaném kupujícím.

Na prezentaci Vaší nemovitosti pracuje celý tým odborníků.

Vaše nemovitost si zaslouží ten nejlepší marketing. Já sestavím strategii, profesionální fotograf zaměřený na focení nemovitostí ji nafotí, homestagingové, vyklízecí a stěhovací firmy, malíři atd. ji připraví k prodeji. Kvalitní prezentace Vaší nemovitosti se bez profesionálního zajištění prostě neobejde, zajistí atraktivitu Vaší nabídky a tím tu nejlepší cenu, které lze na trhu dosáhnout.

Domluvme se, že jsme se nedomluvili.

Ano, ne vždy jsem se s prodávajícími domluvila na prodeji jejich nemovitosti. Většinou to byla nereálná představa o ceně ze strany prodávajících, za kterou jsem já nebyla ochotna nemovitost nabízet a nebyla tak schopna jim pomoci. Někdy se nepotkáme v názoru na přípravu nemovitosti, resp. neochotě byt či dům připravit na prodej, abychom společně dosáhli výsledku, který bude korespondovat s jejich potřebami, ať už je to cena či rychlost prodeje. Zpronevěřila bych se tak svému hlavnímu úkolu - Vaši nemovitost prodat a ne pouze zkoušet prodávat.

Představte si, že Vaši nemovitost neprodává jeden, dva, tři, ale stovky makléřů.

Jak je to možné? Podstatou systému RE/MAX. Znamená to, že nepracuji sama, ale využívám svých 1.300 kolegů, kteří mají své kupující klienty, kteří se na ně obrátili nebo jim zůstali z prohlídek jiných nemovitostí. Další výhodou je automatický interní systém zakázek, v kterém pracují všichni makléři RE/MAX - ten nás vzájemně informuje o spárované nabídce s poptávkou.

Konkurence? Proč ne, když to bude ve Vašem zájmu.

Spolupracuji s jakýmkoliv makléřem na trhu. To pro Vás znamená, že se k Vám vždy dostane ten nejlepší kupující, ať už ho přivede kdokoliv. A jste to Vy, kdo nakonec rozhodne, kdo bude novým šťastným majitelem.

Oblast specializace

Specializuji se na Prahu a její okolí. Obsluhuji zejména Karlín, Prahu 4 a Vestec. 

Pište, volejte. Jsem tady pro Vás. 

Znáte-li někoho z Vašich kolegů, známých či přátel, kdo chce prodat nebo pronajmout nemovitost, dejte mi o něm vědět, pomohu i jemu.