RE/MAX dosáhl milníku 1 miliarda Kč

22.11.2021

Zájem o koupi nemovitosti je v posledních dvou letech obrovský. Ať už jde o prodej nemovitosti nebo pronájem, vždy se pro své klient snažíme zajistit maximální možný servis. A to se projevuje i v našich výsledcích. Poprvé v historii společnosti RE/MAX se nám totiž podařilo překročit magickou hranici 1 miliardy korun obratu. A to rok ještě zdaleka není u konce. Poslední dny jsme velmi často kontaktováni klienty, kteří chtějí využít situace před tím, než dojde k dalšímu zvýšení úrokových sazeb hypoték. 

To, že máme plné ruce práce, je ale zásluha vaše. Našich úžasných klientů, kteří v nás vkládáte svoji důvěru. Chceme vám za to velmi poděkovat. Moc si toho vážíme.

Za posledních šestnáct let jsme obsloužili miliony klientů. Mnozí se k nám vrací opakovaně, většina nás doporučuje svým známým. O tom, že jsou s námi naši klienti spokojení, svědčí jak opakovaná obhajoba ocenění Superbrands, tak i ocenění v podobě nejlepší franšízy v ČR. I v dobách, které pro mnohé nejsou úplně jednoduché, pracujeme na plné obrátky. Vaše důvěra je pro nás zásadní.

Děkujeme!

Zdroj: https://www.remax-czech.cz/blog/re-max-dosahl-na-historicky-milnik